Військовий інструктор Алі Шейхатлі розповів про страх українських захисників перед тим, що українські діти не тільки можуть знову побачити війну, а й воювати в ній.

Про це він заявив в програмі «ПРОFILE».

«Буде дуже неприємно, що все було марно, коли війна скінчиться. Більшість наших хлопців (бійців ЗСУ – ред.) бояться, що наші діти замість нас візьмуть автомати й підуть воювати. А ми на той час будем вже старі, і будемо їм давати поради як не загинути в тому самому окопі», – сказав Шехайтлі.

Інструктор стверджує: цієї думки дотримуються й бійці Збройних сил України, з якими він контактує й товаришує. За його словами, українські захисники принципово відмовляються полишати лінію фронту.

«Вони принципово відмовляються від ротації. Кажуть, що в них ще є купа роботи. Які вихідні, свято якесь? Чи війна скінчилася? Буде кінець війни, тоді й відпочинемо», – резюмує Шехайтлі.

Зазначимо, що Алі Шехайтлі – український військовий інструктор з тактичної медицини. До війни працював тренером з тайського боксу. Наразі в його Тік-ток-акаунті – 371 тисяча підписників.

Фото: відкриті джерела