З початку повномасштабного вторгнення Росія вже втратила до 200 тисяч людей. Водночас значна частина з них була спричинена небойовими причинами.

Про це йдеться у звіті Міністерства оборони Великої Британії.

Міноборони Британії посилається на «російський інформаційний Telegram-канал», який 27 березня повідомив про «надзвичайно високу» кількість інцидентів, злочинів і смертей, пов’язаних із вживанням алкоголю серед розгорнутих російських військ.

Серед інших основних причин небойових втрат, за оцінкою британської розвідки, є неналежні тренування з поводження зі зброєю, дорожньо-транспортні пригоди й травми, пов’язані з погодними умовами, як-то переохолодження.

«Російські командири, ймовірно, вважають, що поширене зловживання алкоголем особливо негативно впливає на боєздатність. Однак, оскільки зловживання алкоголем поширене в більшій частині російського суспільства, його вже давно негласно вважають частиною військового життя, навіть під час бойових дій», – підсумовується в огляді.

Як повідомляли експерти Інституту вивчення війни, Росія провалила «великий» зимовий наступ. Окупанти не досягли поставлених до кінця березня цілей – повністю захопити Донецьку і Луганську області.

Фото: відкриті джерела