Федеральна резервна система США розглядає можливість посилення вимоги до середніх за розміром банків, подібних до Silicon Valley Bank, який несподівано збанкрутував минулого тижня.
Про це повідомляє Reuters.
Зазначається, що крах банку викликав побоювання в усій фінансовій системі та спонукав уряд до заходів для заспокоєння вкладників і підтримки системи. Також банкрутство SVB спричинило дебати щодо скасування попереднього пом’якшення правил для регіональних банків.
Дослідження обставин банкрутства банку, чиї активи сягали 209 мільярдів доларів, може призвести до посилення правил для банків з активами в діапазоні від 100 мільярдів до 250 мільярдів доларів. Відповідний огляд ФРС буде оприлюднений до 1 травня.
Раніше інше видання, Wall Street Journal, повідомляло, що ФРС переглядає правила щодо банків середнього розміру, що може призвести до більш жорстких вимог до капіталу й ліквідності, а також до потенційного посилення щорічних «стрес-тестів».
Наразі найжорсткіші вимоги до капіталу та ліквідності застосовані для найбільших банків країни після того, як закон про дерегуляцію, ухвалений Конгресом у 2018 році, пом’якшив ці правила для менших фінустанов. Більші компанії також стикаються з частішими й суворішими вимогами до стрес-тестування та бухгалтерської звітності.
Усі ці вимоги можуть бути переглянуті ФРС після краху банків, що також спричинило нові заклики прихильників жорсткіших правил до регуляторів відновити ці обмеження.
Нагадаємо, що акції фінансового сектору в усьому світі за два дні втратили 465 мільярдів доларів ринкової вартості, оскільки інвестори скоротили вкладення у фінустанови в країнах від США до Японії після краху банку SVB.
Крім того, США створили мільярдний фонд для фінансування банків після краху SVB. Цей крок посилить спроможність банківської системи захищати депозити та забезпечувати безперервне надання грошей і кредитів економіці.
Фото: відкриті джерела
Участь у Конкурсі можуть брати (одноосібно або творчими колективами) молоді люди віком від 14 до…
Оплата проводиться протягом 60 днів після отримання повідомлення
Фінансування проєктів здійснюватиметься на поворотній основі шляхом відшкодування коштів у розмірі 80% бюджету проєкту.
Завершилися консультації із громадськістю щодо проєкту Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2024-2026…
Здійснити реєстрацію в системі та заповнити анкету можливо за посиланням https://reserve.nads.gov.ua.
Внутрішньо переміщені особи, які отримують допомогу зараз, продовжать отримувати нарахування до кінця 2023-го.