Президент Європейської ради Шарль Мішель під час візиту до Пекіна у четвер ще раз закликав главу Китаю Сі Цзіньпіна використати "вплив" країни на росію через її війну в Україні і заявив, що Пекін ясно дав зрозуміти, що не постачає зброю москві.

Про це пише УНН з посиланням на Reuters.

Тема війни зайняла “багато часу” під час їхньої тригодинної зустрічі у Великій залі народних зборів у Пекіні, де також обговорювалися торгівля, клімат, права людини, відновлення після COVID-19, Сіньцзян та Тайвань, сказав Мішель журналістам з відеозв’язку з Пекіна.

“Я закликав президента Сі, як ми це зробили на нашому саміті ЄС-Китай у квітні, використати свій вплив на росію для дотримання статуту ООН”, – сказав Мішель.

Президент Сі “ясно дав зрозуміти, що Китай не постачає зброю росії і що ядерні загрози є неприйнятними”, заявив голова Європейської ради, якого цитує видання.

Китайський лідер Сі Цзіньпін закликав до переговорів щодо політичного врегулювання війни в Україні під час переговорів із президентом Європейської ради Шарлем Мішелем, який перебуває в четвер у Пекіні.

Фото: Відкриті джерела