Операція з обміну полоненими відбувалася одночасно на території чотирьох країн

Про це на брифінгу повідомив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов.

 “Загалом це черговий етап операції, яку ми проводимо на постійній основі, на жаль, з того моменту, як у нас почали з’являтися полонені. На даному етапі це найбільший обмін, який проведений за цей час війни. Загалом цей обмін проходив на території кількох країн – це територія України, кордон між Україною і росією, етап на території Республіки Польща, операція на території Турецької Республіки, операція на території Саудівської Аравії”, – розповів керівник воєнної розвідки України.

Кирило Буданов нагадав, що загалом в рамках цього обміну було звільнено 215 осіб. 124 офіцери, 89 солдати і сержанти. Загальна чисельність захисників із заводу “Азовсталь” – 188, поранених внаслідок теракту в Оленівці – 8. Визволено також 10 іноземців, з них – двоє громадяни США, 5 – Великої Британії, один громадянин Швеції, один громадянин Хорватії і один громадянин Марокко. Під так званим “слідством” перебували 46 осіб.

“Ці обміни будуть продовжуватися і надалі. Ми повернемо абсолютно всіх наших громадян, ніхто не залишиться покинутим”, – запевнив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов.

Фото: Відкриті джерела