У четвер, 30 березня, командир бригади Олександр Нетребко та соліст гурту Олег Псюк підписали меморандум про амбасадорство воєнізованого підрозділу поліції «Лють», який є частиною «Гвардії наступу».

Про це повідомляє Національна поліція України.

Гурт Kalush Orchestra буде популяризувати та інформаційно підтримувати українських добровольців за кордоном. Ще однією метою співпраця є залучення донатів для бригади.

«Для нас, бійців «Люті», які готуються знищити російських окупантів та звільнити українські землі від росіян, важлива дуже ваша допомога, підтримка. Наша дружба з вами стане для нас додатковою мотивацією для знищення всіх ворогів на нашій українській землі», – подякував гурту командир бригади Олександр Нетребко.

Водночас вокаліст гурту Kalush Orchestra Олег Псюк сказав, що вони раді такій співпраці з військовими. Під час церемонії підписання меморандуму Псюк подарував командиру рожеву панаму з підписами учасників гурту. Натомість музикант отримав символічний поліцейський жетон, прапор бригади з підписами бійців, а також український прапор — теж із підписами бійців та гаслом бригади — «Перетвори свою лють на зброю».

Приємним сюрпризом для учасників зустрічі від гурту стало виконання акустичної версії всесвітньо відомої пісні «Stefania».

Фото: Національна поліція України