Поява у продажу перших фломастерів, підняття водневої бомби з дна океану та теракт у посольстві Ізраїлю в Буенос-Айресі: чим запам'ятався 17 березня.
17 березня 1960 року у Японії вперше у світі надійшли у продаж різнокольорові фломастери. Перші прототипи фломастерів з’явилися в Японії ще в 1942 році. Їх винайшов Юкіо Хорі. Наконечники перших зразків виготовляли із спресованого повстяного матеріалу, що забезпечувало поступове витікання чорнила. У Європі першими фломастери почали виготовляти німці у середині 1960-их років.
Перша в історії коробка із фломастерами
17 березня 1966 року американська субмарина «Олвін» знайшла у Середземному морі (поблизу берегів Іспанії) зниклу американську водневу бомбу. Вона була загублена внаслідок авіакатастрофи бомбардувальника B-52G 17 січня 1966 року над Середземним морем. Три втрачені тоді водневі бомби вдалося знайти практично одразу, проте четверту відшукали лише через два місяці на глибині 800 метрів.
Завантаження до літака останньої з чотирьох загублених водневих бомб
17 березня 1992 року відбулася терористична атака на посольство Ізраїлю в Аргентині. В результаті загинули 22 і було поранено 242 людини. Вибух повністю зруйнував будинок посольства, розташований в Буенос-Айресі. Відповідальність за теракт взяло на себе ісламістське угруповання «Партія Бога», більше відоме широкому загалу як «Хезболла». У процесі розслідування було виявлено іранський слід.
Ізраїль звинуватив уряд Аргентини в бездіяльності напередодні теракту, хоча спецслужби Ізраїлю надали йому всю необхідну інформацію для протидії злочину
Фото: Відкриті джерела
Участь у Конкурсі можуть брати (одноосібно або творчими колективами) молоді люди віком від 14 до…
Оплата проводиться протягом 60 днів після отримання повідомлення
Фінансування проєктів здійснюватиметься на поворотній основі шляхом відшкодування коштів у розмірі 80% бюджету проєкту.
Завершилися консультації із громадськістю щодо проєкту Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2024-2026…
Здійснити реєстрацію в системі та заповнити анкету можливо за посиланням https://reserve.nads.gov.ua.
Внутрішньо переміщені особи, які отримують допомогу зараз, продовжать отримувати нарахування до кінця 2023-го.