Авторка успішного мовного проєкту планує розширити його на якомога ширшу аудиторію.
Львів’янка Феодосія Колесник, керівниця ГО «Освітньо-Європейський центр Феодосії Колесник» повідомила про успішно реалізований проєкт «Говори українською, бо живеш на своїй землі». Він був створений на основі мовного клубу української мови для ВПО у Львові для того, щоб допомогти переселенцям зі сходу та півдня України інтегруватися в україномовне середовище.
Проєкт отримав хороші відгуки тож організатори планують масштабуватися. Зокрема на основі цих занять був створений навчальний посібник «Говори українською, бо живеш на своїй землі».
«Авторський курс допоможе усім, хто хоче опанувати українську мову, вдосконалити свої практичні мовленнєві навички, а тих, хто ще вагається, підштовхне до свідомого вибору на користь державної мови, адже це мова гідності та код української нації», — пояснювала раніше філологиня Колесник.
Навчальний посібник «Говори українською, бо живеш на своїй землі» виданий як курс і складається з 30 занять. Кожне заняття має дві частини: перша граматична, а друга — культурологічна. У підборі матеріалів автори використовували і художні твори учасників АТО.
Кияни можуть скористатися посібником, що його видала «Саміт-книга». А також долучитися до спільноти освітнього проєкту «Говори українською, бо живеш на своїй землі» та запропонувати свої ініціативи та бачення розвитку популяризації державної мови.
Фото з відкритих джерел
Участь у Конкурсі можуть брати (одноосібно або творчими колективами) молоді люди віком від 14 до…
Оплата проводиться протягом 60 днів після отримання повідомлення
Фінансування проєктів здійснюватиметься на поворотній основі шляхом відшкодування коштів у розмірі 80% бюджету проєкту.
Завершилися консультації із громадськістю щодо проєкту Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2024-2026…
Здійснити реєстрацію в системі та заповнити анкету можливо за посиланням https://reserve.nads.gov.ua.
Внутрішньо переміщені особи, які отримують допомогу зараз, продовжать отримувати нарахування до кінця 2023-го.