Журналісти телеканалу "Київ" вирушили на нічне патрулювання разом з ДФТГ - добровольцями-патріотами, завдання яких ловити диверсантів і порушників.

Сюжет опублікували на YouTube-каналі ТРК “Київ”.

Зазначається, що найчастіше після 23 години ловлять тих, хто не встиг дійти додому та нетверезих людей. Серед останніх під приціл ДФТГ потрапили досить неспокійні порушники або як їх назвали у сюжеті – Ромео і Джульєта “під шофе”.

Після запитання журналістки про можливе святкування, жінка кинулася навтьоки. Нетверезу містянку затримали, а чоловіку за порушення вручили повістку.

Іншого порушника комендантської години камера та запитання журналістки не скували, а навпаки – розговорили. За його словами, він колишній фешн-експерт.

Чоловік був у нетверезому стані та шастав вулицями міста. Добровольці-патріоти завезли порушника у райвідділ поліції і вручили повістку.

Також, у першу годину патрулювання на лівому березі Києва, ТРО разом із ТРК “Київ” затримали дуже веселого чолов’ягу з “п’яткою”. Тепер йому загрожує відкриття кримінального провадження. Правоохоронці також вирішили провчити зловмисника та змусили його розтоптати наркотичні речовини.

За словами військових, такі “кадри” дуже відволікають, адже замість того, щоб ловити справжніх ворогів, які працюють на країну-агресорку, їхній спецрозділ “виховує” місцевих. У сюжеті наголошують, що за одну ніч, лише в одному районі Києва журналісти разом з ДФТГ спіймали майже півсотні порушників.

Фото: скріншот з відео