Після ракетних ударів РФ вся Сумська область залишилася без світла. Також масове відключення зафіксоване в Миколаївській області, а в Одесі — знеструмлені всі насосні станції та резервні лінії.

Так в «Сумиобленерго» пояснили, що вимкнули електрику, аби запобігти порушенням у роботі обʼєднаної енергетичної системи України.

Голова Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус та мер Тернополя Сергій Надал попередили про можливі екстрені відключення світла.

«У звʼязку з масованою ракетною атакою на території області потенційно можуть бути проблеми з постачанням тепла, електроенергії, перебої зі звʼязком», — написав Чаус.

А в Одесі вже знеструмлені всі насосні станції та резервні лінії. Водопостачання відсутнє по всьому місту, повідомили в «Інфоксводоканалі». Водночас заступник голови ОП Кирило Тимошенко повідомив, що в Одеській області пошкоджено два інфраструктурних обʼєкти, одну людину шпиталізовано.

У Миколаївській області відключили всі 10 черг із графіку стабілізаційних відключень.

Водночас молдовська енергетична компанія Moldelectrica теж повідомляє про можливість відключення електроенергії у країні.

Нагадаємо, що внаслідок восьмого масованого ракетного удару «Укренерго» зафіксувало влучання по об’єктах енергетичної інфраструктури.

Фото: відкриті джерела