Проте Пекін не збирається йти на поступки Москві. За російською нафтою, яку ЄС не зможе купувати, китайські компанії, ймовірно, не будуть ставати в чергу, а навпаки - захочуть отримати великі знижки.
Про це повідомляє видання Politico.
Через санкції більшості демократичних країн, насамперед ЄС, США, Канади та Японії, Росія перетворилася на “молодшого брата” Китаю. Президент Володимир Путін привів свою країну до повної залежності від “старшого брата” у Пекіні.
При цьому Китай не поспішає допомагати Росії, наприклад, нафту, яку більше не зможуть продавати в ЄС, китайські компанії готові купувати лише з великою знижкою. Крім того, китайська влада і сама не хоче потрапити під санкції і прагне продавати свої товари в багаті держави ЄС та США. Тому дотримуються відстані у відносинах з РФ.
“Китай допомагатиме Росії тільки тією мірою, якою не спричинить санкції і не поставить під загрозу власну здатність продавати товари багатим країнам Північної Америки та ЄС”, – йдеться в публікації.
Фото: Відкриті джерела
Участь у Конкурсі можуть брати (одноосібно або творчими колективами) молоді люди віком від 14 до…
Оплата проводиться протягом 60 днів після отримання повідомлення
Фінансування проєктів здійснюватиметься на поворотній основі шляхом відшкодування коштів у розмірі 80% бюджету проєкту.
Завершилися консультації із громадськістю щодо проєкту Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2024-2026…
Здійснити реєстрацію в системі та заповнити анкету можливо за посиланням https://reserve.nads.gov.ua.
Внутрішньо переміщені особи, які отримують допомогу зараз, продовжать отримувати нарахування до кінця 2023-го.