Митна служба Дубаю показала морського робота, який допомагає відомству охороняти кордони країни.

Про це повідомляє Alarabiya News.

Апарат “Dubai Customs Dolphin” за формою нагадує дельфіна, оснащений водонепроникною 12-мегапіксельною камерою 4k, яка кріпиться до “роботизованої руки”. Штучний Апарат “дельфін” може плисти зі швидкістю 16 км за годину, сканувати певні місця під водою за допомогою GPS, записувати відео в реальному часі та робити фотофіксацію у високій роздільній здатності. Радіус його контролю та потокової передачі становить близько 1 000 метрів.

За словами керівника відділу інновацій Дубайської митниці Халіда аз-Заруні “однією з найсильніших сторін у митниці Дубаю є культура інновацій і культура мотивації”.

“Ми завжди заохочуємо наших співробітників усіх рівнів, усіх національностей подавати свої ідеї вдосконалення, ідеї розвитку, інноваційні ідеї”, – зазначив він.

Інспектори можуть дистанційно контролювати митних “дельфінів” і відправляти їх стежити за морськими суднами та їхнім рухом перед тим, як вони зайдуть у порт. Ця технологія дозволяє митникам виявляти будь-які спроби суден позбутися заборонених товарів до того, як вони зайдуть на інспекційний причал.

Фото: відкриті джерела