Російські власники консолей PlayStation подали колективний позов на 280 млн рублів проти Sony

Російські власники консолей PlayStation подали колективний позов на 280 млн рублів проти Sony Interactive Entertainment Europe Limited та московського підрозділу Sony у зв’язку з тим, що компанія обмежила їм доступ до онлайн-магазину відеоігор PlayStation Store. Про це 30 травня повідомляють “Відомості”.

Зазначається, що під позовною заявою підписалися 28 осіб, вони вимагають від Sony розблокувати в Росії PlayStation Store, надати їм можливість знову купувати ігри, а також виплатити компенсацію за моральну шкоду у розмірі 280 млн. рублів. Позовна заява була подана 25 травня 2021 року до Хорошівського районного суду Москви.

Нагадаємо, 10 березня 2022 року Sony оголосила про призупинення діяльності в РФ, у компанії заявили, що прийняли відповідне рішення через те, що Росія розпочала спеціальну військову операцію з демілітаризації та денацифікації України.

Зазначимо, що раніше Хамовницький суд Москви відмовився розглядати аналогічний позов до Netflix, яка також відмовилася надавати послуги на території Росії. Російські користувачі платформи подали відповідну заяву у квітні 2022 року, вони вимагали від Netflix виплатити компенсацію у розмірі 60 млн рублів.

Фото: Техно