Російські хакери, які шантажували українську студію GSC Game World, виконали свої погрози та злили в мережу 16 Гб даних гри S.T.A.L.K.E.R. 2

Про це повідомляє LIGA.net.

Зокрема, за їхніми словами, вони виклали карту ігрового світу з усіма локаціями та сюжет гри.

З повідомлення зловмисників можна зрозуміти, що вони злили не всі доступні їм файли.

Нагадаємо, хакери звернулися до GSC Game World 11 березня і вимагали від неї «одуматися» та «переосмислити своє ставлення до гравців з Росії та Білорусі», а також вибачитися за «негідне ставлення до простих гравців з цих країн». Крім того, вони вимагали повернути російську локалізацію.

При цьому у пості з шантажем GSC Game World вони наполягають на «дружньому ставленні до неї».

Сама компанія відреагувала на ці погрози, закликавши фанатів у разі публікації матеріалів не поширювати інформацію про гру та дочекатися її офіційного релізу.

«Це не перша спроба злому та зливів наших даних, у тому числі особистих – вже понад рік нас постійно атакують. Шантаж, агресія, злами, шкода для гравців та фанатів, і спроби негативно вплинути на розробку та компанію загалом – це те, що ми бачимо. Ми українська компанія і, як і більшість українців, останнім часом побачили безліч страшніших речей: наші зруйновані будинки, понівечені долі та смерті наших близьких. Залякати подібними діями нас не вийде. Шантажувати теж. Наша принципова позиція щодо підтримки України незмінна – ми й надалі робитимемо все, що в наших силах, для рідної країни», – йдеться у повідомленні студії.

Нагадаємо, після початку повномасштабної війни деякі з розробників гри вступили до лав Збройних сил України та захищають нашу країну від агресії. Інші стали волонтерами та продовжують займатися створенням гри у перервах між волонтерством.

Крім того, розробники заблокували доступ до гри на території Росії та Білорусі. У відповідь російські користувачі почали занижувати рейтинг шутера.

Роскомнадзор заблокував сайт GSC Game World. На ньому, як і на сайті гри, опубліковано листа, в якому розповідається правда про напад Росії на Україну, а також наведено реквізити, за якими можна допомогти ЗСУ, Червоному хресту, фонду «Повернись живим».

«Крізь смерть і біль, війну, страх і нелюдську жорстокість Україна пройде та вистоїть. Вона робила це завжди та зробить це знову!», – йдеться на сайті.

Сама GSC Game World зібрала 800 тисяч доларів для допомоги ЗСУ.

Фото: Відкриті джерела