Анкара розглядає держави Латинської Америки, Африки, а також Україну. Повідомляється, що з деякими, перемовини вже досягли успіху.
Про це повідомляє Türkiye у середу, 15 червня.
Стверджується, що таку заяву зробив міністр сільського господарства Туреччини Вахіт Кірішчі під час зустрічі з депутатами правлячої Партії справедливості та розвитку (ПСР). За його словами, переговори ведуться з метою подолання продовольчої кризи у всьому світі через пандемію коронавірусу та війну, розв’язану Росією проти України.
З деякими країнами вже досягнуто домовленостей, з іншими – переговори тривають, зазначив міністр.
На орендованих землях вирощуватиметься сільськогосподарська продукція, яка не може бути вироблена в Туреччині з кліматичних причин або виробництво якої є недостатнім.
Наприклад, у Судані будуть висаджувати тропічні фрукти та овочі, такі як ананас, манго, авокадо та ріпак, а також соняшник, кукурудзу, бавовну, кунжут, цукрову тростину та люцерну, виробництво яких у Туреччині дефіцитне.
Видання зазначає, що у зв’язку із зростанням цін на корми останнім часом на землях, які будуть орендовані, буде зроблено акцент на виробництві кормових рослин.
“Туреччина задовольняє внутрішній попит у сільгосппродукції, проте якщо йдеться ще про експорт, то необхідно орендувати землі за кордоном. На експорт слід постачати сучасну продукцію”, – заявив Кірішчі.
Фото: відкриті джерела
Участь у Конкурсі можуть брати (одноосібно або творчими колективами) молоді люди віком від 14 до…
Оплата проводиться протягом 60 днів після отримання повідомлення
Фінансування проєктів здійснюватиметься на поворотній основі шляхом відшкодування коштів у розмірі 80% бюджету проєкту.
Завершилися консультації із громадськістю щодо проєкту Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2024-2026…
Здійснити реєстрацію в системі та заповнити анкету можливо за посиланням https://reserve.nads.gov.ua.
Внутрішньо переміщені особи, які отримують допомогу зараз, продовжать отримувати нарахування до кінця 2023-го.