Проєкт «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність» допоможе слухачам підвищити стійкість до шкідливих інформаційних впливів.
Міністерство культури та інформаційної безпеки України радить державним службовцям взяти участь у програмі з медіаграмотності та долучитися до програми «Посилення стійкості до шкідливих інформаційних впливів під час війни».
Впроваджує програму Рада міжнародних досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств Великобританії та Сполучених Штатів Америки в Україні у рамках проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність».
Програма має на меті підвищити навички державних службовців аналізувати інформацію, ідентифікувати дезінформацію та пропаганду, ухвалювати рішення на основі роботи з інформацією та ефективно їх комунікувати — пояснювати громадянам.
Минулого року навчання в межах програми пройшли понад 300 держслужбовців та працівників органів місцевого самоврядування з усіх регіонів України, які у результаті підвищили свої уміння розпізнавати дезінформацію та пропаганду.
Тож IREX запрошує представників органів державної влади і місцевого самоврядування до співпраці та у межах реалізації програми пропонує:
Усім охочим, щоб долучитися необхідно заповнити форму за посиланням.
Участь у Конкурсі можуть брати (одноосібно або творчими колективами) молоді люди віком від 14 до…
Оплата проводиться протягом 60 днів після отримання повідомлення
Фінансування проєктів здійснюватиметься на поворотній основі шляхом відшкодування коштів у розмірі 80% бюджету проєкту.
Завершилися консультації із громадськістю щодо проєкту Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2024-2026…
Здійснити реєстрацію в системі та заповнити анкету можливо за посиланням https://reserve.nads.gov.ua.
Внутрішньо переміщені особи, які отримують допомогу зараз, продовжать отримувати нарахування до кінця 2023-го.