У Києві судитимуть групу, яка займалась ошуканством чоловіків за схемою з серіалу "Аферисти з тіндера". Злочинну схему організував 22-річний росіянин із Бурятії. Обмануті кавалери соромилися звертатись до поліції, бо не вірили, що зможуть довести шахрайство.

Про це йдеться в матеріалі телеканалу Київ.

Історія Максима Бонера починалась як в серіалі. Він познайомився з молодою милою дівчиною, яка не видавала себе за доньку діамантового мільярдера, проте також нібито була донькою заможних батьків. Вона розповідає про бізнес свого батька, і як вона йому допомагає, ще й пропонує зустріч в той самий день. Тому хлопцеві часу на подумати та проаналізувати ситуацію – не було. Кортіло зустрітись і побачити, що ж це за людина.

Для того, аби не виникало сумніву, дівчина приїзжає на авто з власним водієм. І далі – відпрацьована схема. Їй хочеться їсти, а поруч опиняється ресторан, у який вона пропонує зайти.

За словами, прокурора, який вів цю справу, ціни у ресторані були набагато завищені, майже в 10 разів. Наприклад, олів’є коштувало близько 1000 гривень. Далі дами замовляли собі також алкоголь, і робили вигляд, що їм дуже швидко кудись потрібно та просили забрати з собою. Після цього, хлопцеві приносили рахунок, який варіювався від 5 до 20 тисяч гривень. Але, по факту, у тих пакунках або нічого не було, або були звичайні продукти з найближчого супермаркету.

Потім з’ясувалось, що ніякого ресторану насправді не було, а весь його персонал – актори. Максиму це побачення коштувало сім тисяч гривень. І він, на відміну від десятків, а то й сотень ошуканих чоловіків, не посоромився написати заяву до поліції.

Як зазначає прокурор, встановлено 8 потерпілих. Це ті, які не побоялись і звернулись до поліції.

У грудні до псевдо-ресторану завітали правоохоронці. У закладі саме “розводили” на гроші чергових кавалерів. Під час розслідування з’ясували, що “власником” цього ресторану, був 22-річний росіянин із Улан-Уде, що в Бурятії, Рінчин Болданов.

Зараз там розташоване уже справжнє кафе. Але ж, не виключено, що спритні дівчата і хлопці, орендували собі інше приміщення і туди запрошують охочих до багатих наречених.

У фільмі “Аферист із Тіндера” головному герою загрожувало 15 місяців ув’язнення та довічне блокування у тіндері. В Україні за таку схему організатору загрожує до 12 років за ґратами.

Фото: відкриті джерела