Презентація застосунку та перше прибирання пройшло в місті Сулістровіце.

Так, безкоштовний застосунок, за допомогою якого можна позначати й прибирати забруднені ділянки природи, відтепер доступний у Польщі.

Застосунок EcoHike був розроблений командою GlobalLogic і запущений у 2019 році. Розробка допомагає активістам обʼєднувати зусилля навколо прибирання. Користувачі можуть позначати на карті забруднені ділянки природи. А інші активісти прокладають свій маршрут так, щоб очистити забруднену місцевість. За час свого існування EcoHike обʼєднав більше 7 тисяч активістів, які прибрали понад 100 га парків в Україні.

Понад 1.3 млн українців, які вимушено покинули свої домівки, проживають в Польщі станом на кінець серпня 2022 року, свідчать дані Operational Data Portal. Запуск EcoHike в цій країні дозволяє українцям і полякам обʼєднати зусилля та покращити стан екології в країні їхнього перебування.

«Пишаємось, що українська еко-розробка стане у нагоді в Європі. Перший запуск відбувся у Польщі – в країні, яка гостинно прихистила понад мільйон українців. Вихід застосунку на нові ринки – це можливості для української ІТ-спільноти розвивати продукти й власну IT-експертизу. А також зробити суттєвий внесок у покращення екологічної ситуаці не лише в Україні. Подібні проєкти дозволяють інженерам розширити свій вплив за межі коду та зробити планету чистішою», – зазначив Юрій Голованов, лідер проєкту EcoHike, фахівець GlobalLogic

Презентація застосунку та перше прибирання пройшло в місті Сулістровіце. 100 волонтерів прибирали підніжжя гори Сленжа за допомогою застосунку EcoHike.

Фото: Телеграм