Велика частина українців дісталися до Японії завдяки тому, що уряд країни викупив частину місць на щотижневому комерційному рейсі з Польщі.
Ukrainian refugees walk upon arrival from Poland at the Haneda Airport Tuesday, April 5, 2022, in Tokyo. Japanese Foreign Minister Yoshimasa Hayashi returned from Poland on Tuesday with 20 Ukrainians displaced by Russia’s ongoing war on their country as Tokyo seeks to play a greater role in international support for Ukraine. (AP Photo/Eugene Hoshiko)
Про це повідомляє Japan Today.
Уряд Японії надає добові в розмірі 19 доларів переселенцям, у яких немає родичів, до яких вони могли б звернутися. Крім того, держава бере на себе їх витрати на медичні послуги та уроки японської мови.
Кількість евакуйованих з України до Японії після російського вторгнення в цю східноєвропейську країну наприкінці лютого в суботу досягла 1000, повідомили імміграційні органи.
Японія, яка традиційно задовольняє лише близько 1% заяв про надання статусу біженця, поки що приймає евакуйованих з України за спеціальною процедурою, не надаючи їм статусу біженця.
Японських уряд надає кілька безкоштовних місць у комерційному рейсі з Польщі раз на тиждень для тих, хто бажає знайти притулок в Японії.
Держава надає добові до 2400 ієн (близко 20 доларів) евакуйованим, у яких немає родичів чи знайомих, до яких можна було б звернутися. Це також допомагає їм бути прийнятими муніципалітетами та компаніями. Крім того, держава бере на себе витрати на медичні послуги та уроки японської мови.
За даними Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, станом на п’ятницю щонайменше 6,4 мільйона людей втекли з України з початку війни 24 лютого.
Японія часто стикалася з критикою за консервативність у прийнятті біженців. Згідно з останніми даними Міністерства юстиції за 2021 рік, з 2413 шукачів притулку лише 74 особи були визнані біженцями відповідно до положень японського законодавства про імміграційний контроль та визнання біженців.
Ще 580, порівняно з 44 у попередньому році, було дозволено перебувати в Японії з гуманітарних міркувань, хоча їм не надали статус біженця.
Фото: Відкриті джерела
Участь у Конкурсі можуть брати (одноосібно або творчими колективами) молоді люди віком від 14 до…
Оплата проводиться протягом 60 днів після отримання повідомлення
Фінансування проєктів здійснюватиметься на поворотній основі шляхом відшкодування коштів у розмірі 80% бюджету проєкту.
Завершилися консультації із громадськістю щодо проєкту Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2024-2026…
Здійснити реєстрацію в системі та заповнити анкету можливо за посиланням https://reserve.nads.gov.ua.
Внутрішньо переміщені особи, які отримують допомогу зараз, продовжать отримувати нарахування до кінця 2023-го.