Україна звернулася до Канади з проханням не повертати російському Газпрому турбіну для поставок газу в Німеччину, оскільки це суперечить санкціям проти росії.
Зазначається, що санкції забороняють передачу будь-якого обладнання, пов’язаного з газом. За інформацією Reuters, Канада за погодженням з Німеччиною готується передати росії турбіну, оскільки країни не хочуть, аби це слугувало приводом рф для скорочення газопостачання по газопроводу «Північний потік-1».
Україна попереджає, що звернеться у зв’язку з цим до європейських партнерів з проханням вплинути на ситуацію.
Раніше міністр енергетики України Герман Галущенко звернувся до Канади з листом, у якому закликав не повертати турбіну Газпрому. У листі міністр стверджував, що в росії більш ніж достатньо транзитних потужностей для поставок і без цієї турбіни, яка перебуває в Канаді на ремонті.
За даними джерел Reuters, для прокачки газу загалом задіяно сім турбін. І тих, які працюють, цілком достатньо для роботи на повну потужність.
Українська громада Канади також наполягає, аби уряд прем’єр-міністра Джастіна Трюдо не повертав турбіну росії. Зазначається, що передача її рф стане прецедентом, коли дві країни G7 обійдуть санкції, запроваджені проти москви.
Фото: відкриті джерела
Участь у Конкурсі можуть брати (одноосібно або творчими колективами) молоді люди віком від 14 до…
Оплата проводиться протягом 60 днів після отримання повідомлення
Фінансування проєктів здійснюватиметься на поворотній основі шляхом відшкодування коштів у розмірі 80% бюджету проєкту.
Завершилися консультації із громадськістю щодо проєкту Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2024-2026…
Здійснити реєстрацію в системі та заповнити анкету можливо за посиланням https://reserve.nads.gov.ua.
Внутрішньо переміщені особи, які отримують допомогу зараз, продовжать отримувати нарахування до кінця 2023-го.