12 травня українські військові застосували ПЗРК Стінгер для того, щоб знешкодити ракети, запущені російськими окупантами в бік Кременчуцького нафтопереробного заводу.

Про це повідомляє Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний.

Росія вдається до тактики масованого використання надзвукових протикорабельних крилатих ракет типу Х-22 по об’єктах цивільної інфраструктури, повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. Генерал додав, що однією з причин переходу противником до цієї тактики є відмова від застосування авіації, яка несе великі втрати.

12 травня близько 17:10 було чути чотири прильоти по Кременчуцькому НПЗ, повідомив голова Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін. “Також звуки вибухів чутно було в Полтавському районі”, – додав він у своєму телеграм-каналі. Пізніше чиновник уточнив, що по Кременчуку було випущено щонайменше вісім ракет, і, крім НПЗ, вони поцілили також і по інших об’єктах.

У свою чергу радник глави МВС Антон Геращенко повідомив, що по території непрацюючого нафтопереробного заводу в Кременчуці в четвер було завдано сім ракетних ударів. “Крім того, ще одна ракета влучила неподалік залізничних колій. Інформацію про жертви та руйнування уточнюють”, – написав він у телеграм-каналі.

Також нагадуємо, в Пущі-Водиці почали відновлювати пошкоджену внаслідок обстрілів трамвайну колію.

Фото: Telegram