На запрошення Офісу Президента України та Держкіно відвідали американські кінематографісти Абель Феррара, Шон Прайс Вільямс та Філіп Джерард Нельсон.

Про це повідомляє Державне агентство України з питань кіно на сторінці у Фейсбук.

“Я режисер і відчуваю потребу бути в Україні: я знаю, що саме тут і зараз є потреба в моєму режисерському таланті, адже тут вирішується майбутнє свободи. Моя мета – побачити на власні очі та зафіксувати на камеру щоденну боротьбу України за свій суверенітет,” —  наголошує режисер Абель Феррара.
Абель Феррара – американський кінорежисер та улюбленець міжнародних кінофестивалів. Відомий як незалежний режисер, серед його найбільш знаних фільмів – “Міс “45-й калібр” (1981), “Король Нью-Йорка” (1990), “Поганий лейтенант” (1992) і “Похорон” (1996).
Американський кінооператор, актор і режисер Шон Прайс Вільямс як оператор зняв багато визначних незалежних фільмів сучасності. Актор та постановник трюків Філіп Нельсон відомий за фільмами “Нулі та одиниці” (2021), “Елітний загін” (2007), “Залізна людина” (2008) та “Броненосець” (2012).
Нагадаємо, що до України під час війни не побоялися приїхати і чимало інших голлівудських знаменитостей, зокрема, Анджеліна Джолі, Шон Пенн, Бен Стіллер та Джессіка Честейн.
Усі вони приїздили з однією метою: підтримати, розказати світові про шалені людські втрати в цій війні та героїчний спротив українського народу.

Фото: Фейсбук