Суд визнав начальника департаменту держзакупівель Міністерства оборони Богдана Хмельницького винним у наданні НАЗК недостовірної інформації з порушенням строків. Це той самий посадовець, який підписав контракт на постачання яєць по 17 гривень за штуку. Експосадовця оштрафували.

Про це повідомили в Національному агентстві з питань запобігання корупції.

Наприкінці 2022 року НАЗК витребувало аудиторський звіт про закупівлі в умовах воєнного стану в очолюваному Богданом Хмельницьким департаменті. Хмельницький повідомив, що такого звіту в нього немає.

Пізніше у НАЗК дізналися, що він під підпис ознайомився із цим звітом задовго до того, як повідомив про те, що звіту немає, тобто надав недостовірну інформацію. Крім того, Хмельницький порушив термін відповіді.

«Ми вбачали в цьому умисел, оскільки Хмельницький міг мати мотив як затягувати з відповіддю, так і не надавати НАЗК самого звіту. Під час судового розгляду знайшли підтвердження факти неправомірних дій Хмельницького», – зазначив заступник голови НАЗК Андрій Вишневський.

Нагадаємо, що раніше ДБР затримало підприємців, які постачали до армії яйця по 17 грн. Під час обшуків слідчі знайшли чорнову бухгалтерію, записи, незаконну зброю, боєприпаси, вибухові пристрої, понад 1 млн грн готівкою.

Фото: відкриті джерела