Вікторія Апанасенко, яка представляла Україну на конкурсі Міс Всесвіт, продала неймовірні крила від свого національного костюма Воїн Світла. Виручені гроші красуня віддала на протези та реабілітацію українських військових.

Про це модель повідомила в Instagram.

“У День Соборності України Kind Deeds організували у партнерстві з Постійним представництвом України при ООН, Генеральним консульством України в Нью-Иорку та Світовим конгресом українців благодійний вечір.”, – поділилася дівчина на своїй сторінці Instagram.

На ньому Апанасенко продала з аукціону крила зі свого костюма для конкурсу Міс Всесвіт. Дівчині вдалося зібрати 10 100$ на протези героям ЗСУ.

Вона пояснила, що Kind Deeds це некомерційна організація, яка співпрацює з мережею лікарів і партнерів, щоб надати протези українцям, які втратили кінцівки під час російського
повномасштабного вторгнення. Kind Deeds сприяє первинному лікуванню в Україні, а потім перевозить пацієнтів до США для отримання протезів та реабілітації в Нью-Иорку.

“Ці кошти підуть на протези Kind Deeds та реабілітацію наших військових. Дуже рада, що ці крила допоможуть полегшити життя наших захисників”, – розповіла Апанасенко.

Фото: Відкриті джерела