Кабінет міністрів схвалив залучення другого гранту від США у розмірі 2,5 мільярда доларів. Додаткові 150 мільйонів доларів нададуть інші партнери.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Гроші пройдуть через проєкт Міжнародного банку реконструкції та розвитку і Міжнародної асоціації розвитку. У Міністерстві фінансів додали, що залучені кошти спрямують на відшкодування витрат держбюджету для забезпечення нагальних соціальних витрат.

«Йдеться про пенсійні виплати, підтримку окремих програм соціальної допомоги (допомога малозабезпеченим сім’ям, дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства, виплати ВПО, субсидії для оплати житлово-комунальних послуг; допомога у зв’язку із вагітністю і пологами, при народженні дитини, при усиновленні, допомога на дітей одиноким матерям), а також оплату відповідним працівникам державних органів, працівникам сфери освіти, виплати працівникам ДСНС та на оплату медичних послуг за програмою медгарантій», – пояснили у Мінфіні.

Як ми писали раніше, у звіті генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга зазначено, що країни НАТО за рік надали Україні близько 120 млрд доларів допомоги.

Фото: відкриті джерела